Przesyłka na całym świecie dostępna do wszystkich krajów.
Kontakt dla cytowania
E-mail: belparts02@gmail.com
WhatsApp: +86 189 0220 6952
Proszę nie wahaj się skontaktować z nami w każdej chwili.
produkty
szczegółowe informacje o produktach
MOQ: 1 sztuka
standardowe opakowanie: drewniane opakowanie
Okres dostawy: 3-7 dni
metoda płatności: T/T, PayPal i zapewnienie handlowe
Pojemność dostaw: 1000 sztuk
Szczegółowe informacje
Miejsce pochodzenia
Chiny
Nazwa handlowa
Belparts
Numer modelu
Nazwa produktu:
Główna pompa koparki
Aplikacja:
Koparka gąsienicowa
Numer części:
Stan:
Oryginalna marka odnowiona
Wysyłka:
Morze.Powietrze. Wyrazić
Dostawa:
3- 7 dni
Uszczelka:
Drewniany CA1SE
Minimalne zamówienie:
1 sztuka
Cena:
Negotiable price
Szczegóły pakowania:
drewniane opakowanie
Czas dostawy:
3-7 dni
Zasady płatności:
T/T, PayPal i zapewnienie handlowe
Możliwość Supply:
1000 sztuk
Podkreślić
ZX470LC-5G pompa hydrauliczna
ZX480MT pompa do koparki
pompa hydrauliczna z gwarancją
Opis produktu
Zakres produktów i możliwości
Kompletny zestaw pomp hydraulicznych z kompleksowym wyposażeniem i 12-miesięczną gwarancją.
Dostępne produkty zgodne
Dodatkowe kategorie produktów
  • Pompy hydrauliczne
  • Zestawy napędu końcowego
  • Silniki swingowe
  • Pierścienie z przyrządem ruchowym
  • Zestawy biegów
Komponenty podwozia
  • Ścieżki (Łańcuchy)
  • Włókna
  • Wyroby
  • Zęby
# Część nr Nazwa części Co to jest? Wniosek o cenę
  9184686 POMPA; PRZYPRZEDNIK 1
001 4469526 . REGULATOR 2
011 0820401 . Piston ASS'Y 2
011A   .. tłok 9
011B   .. buty 9
013 0820402 /CYL. ASS'Y 1
013A   /Blok, CYL. 1
013B   .. Płytka; zawór 1
014 0451003 /CYL. ASS'Y 1
014A   /Blok, CYL. 1
014B   .. Płytka; VLAVE 1
030 0820403 Płytkowy tyłek. 1
030A   .. Płytka 1
030B   .. BUSHING 1
030C   .. dźwignia 1
030D   .. BOLT 1
030E   .. PIN 1
030F   .. PIN 1
031 0820404 Płytkowy tyłek. 1
031A   .. Płytka 1
031B   .. BUSHING 1
031C   .. dźwignia 1
031D   .. BOLT 1
031E   .. PIN 1
031F   .. PIN 1