Wyślij wiadomość
aboutus

Profil firmy

GZ BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED

 

Belpartszostała założona we wrześniu 2013 roku i znajduje się w Kantonie.Obecnie posiadamy jeden sklep, jeden magazyn i jedno biuro oraz profesjonalny zespół ds. zakupów, sprzedaży, pakowania, wysyłki i obsługi posprzedażowej.

 

Dowydobywamy i rozwijamy zdolności i talenty, mamy regularne i nieregularne szkolenia i dzielenie się produktami, wysyłką, handlem zagranicznym, kulturami zagranicznymi, etykietą itp. Ponadto bierzemy udział w wystawach i odwiedzamy klientów w różnych krajach w celu komunikacji.

 

Naszgłówne produkty to Hydrauliczne części zamienne do koparek, hydrauliczna pompa główna, silnik obrotu, silnik jezdny, zespół napędu końcowego, zespół urządzenia obrotowego, skrzynia biegów, skrzynia biegów, przekładnie, regulatory, zawór nadmiarowy, silnik wentylatora i inne elementy hydrauliczne z oryginalna i posprzedażowa jakość.Do tej pory nasze produkty cieszą się wysoką renomą i były eksportowane do ponad 125 krajów i regionów, rozprzestrzeniając się na cały Bliski Wschód, Azję Południowo-Wschodnią, Afrykę, Amerykę Północną, Amerykę Południową, Europę i Oceanię pod własną marką „Belparts”, która cieszą się uznaniem klientów zagranicznych.

 

wprzyszłość, aby praktykować kulturę naszej firmy”ROBIĆ LEPIEJ NA JUTRO”, będziemy dążyć do zdobycia bardziej profesjonalnej wiedzy na temat części maszyn i zwiększenia naszego doświadczenia w zakresie zakupów i sprzedaży, aby zapewnić klientom lepsze produkty i usługi!Co więcej, wspólnie poświęcimy się rozwijaniu szerszej przestrzeni biznesowej w oparciu o długoterminowe, przyjazne, obopólnie korzystne i korzystne dla wszystkich relacje biznesowe.

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

 

Belpartsweźmie udział w różnych wystawach maszynowych i inżynierskich.Takich jak wystawa Bauma w Niemczech, wystawa Shanghai Bauma, wystawa maszyn budowlanych w Pekinie, brazylijska wystawa M&T EXPO itp.

 

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

Historia

 

W 2013 r., Belparts został założony w Guangzhou.

 

W 2016 r., Belparts wziął udział w wystawie Bauma w Niemczech w 2016 r. i wystawie Bauma w Szanghaju w 2016 r.

 

W 2017 r., nasz dział sprzedaży, dział magazynowy, dział zakupów został ustanowiony, i wykonujemy nasze obowiązki i stajemy się coraz bardziej profesjonalny.

 

W 2017 r., Belparts wziął udział w wystawie maszyn budowlanych w Pekinie w 2017 r.

 

W 2018 r., pompy hydraulicznej koparki, części hydrauliczne, końcowy zestaw napędu, zestaw silnika huśtawkowego, skrzynia biegów podróży, skrzynia biegów huśtawkowych i części skrzynia biegów itp., stają się naszymi głównymi produktami.

 

W 2018 r., Belparts wziął udział w wystawie Shanghai Bauma 2018 i wystawie M&T EXPO w Brazylii w 2018 r.

 

W 2019 r., Belparts wzięła udział w niemieckiej wystawie Bauma 2019 MUNICH.GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

Usługa

Belpartsjest profesjonalną firmą handlu zagranicznego.Od momentu założenia w 2013 r. Do tej pory eksportowało ponad 120 krajów i regionów.Nasza firma posiada profesjonalny zespół techniczny, kompletny system numeracji części i potężną bibliotekę systemów obrazu, aby zapewnić klientom dokładne i wysokiej jakości produkty.Aby pomóc klientom w rozwiązywaniu problemów, nasza firma służy każdemu klientowi w celu „stworzenia sytuacji, w której wszyscy wygrywają”.I mamy kompleksową obsługę posprzedażną. jeśli wybierzesz nas nie pozwolimy Ci tego żałować 。 niższa cena 。 gwarancja jakości dobra obsługa , szybka reakcja dlaczego nie spróbować nie spróbować współpracować z

 

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

 

Tutajto kilka recenzji od naszych klientów, dziękujemy za wsparcie i mamy nadzieję, że mamy długoterminową współpracę.

 

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

 

Mypostaramy się jak najlepiej dotrzymać czasu dostawy klienta.Przed dostawą musimy zweryfikować numer części i zdjęcia produktów jeden po drugim, aby upewnić się, że klienci mogą otrzymać towar wysokiej jakości i odpowiedniej ilości.

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

Nasz zespół

Belpartsposiada wysokiej jakości podstawowy zespół zarządzający oraz doświadczony zespół techniczny.Od momentu powstania nasza firma traktuje rozwój międzynarodowych talentów jako standard i ma doskonałe zalety platformy, aby zjednoczyć grupę elit biznesowych.Ich wysiłki sprawiły, że firma szybko się rozwija, a ciągłe doskonalenie międzynarodowych profesjonalnych części mechanicznych pozwala klientom zaufać i wybrać nasz doskonały zespół.

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Dongdong Yao
Tel : +86 18520556972
Faks : 86-020-32384870
Pozostało znaków(20/3000)