Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. 86- 020-89853372 sales@belparts-china.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. profil firmy

GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.
 • Rodzaj działalności

  Producent,Agent,Eksporter,Firma Handlowa

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  Belparts

 • Ilość pracowników

  >100

 • Coroczne wyprzedaże

  2000000-3000000

 • Rok założenia

  2013

 • pc Export

  90% - 100%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86- 020-89853372

Wprowadzenie

GZ BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED

 

Belpartszostała założona we wrześniu 2013 roku i znajduje się w Kantonie.Obecnie posiadamy jeden sklep, jeden magazyn i jedno biuro oraz profesjonalny zespół ds. zakupów, sprzedaży, pakowania, wysyłki i obsługi posprzedażowej.

 

Dowydobywamy i rozwijamy zdolności i talenty, mamy regularne i nieregularne szkolenia i dzielenie się produktami, wysyłką, handlem zagranicznym, kulturami zagranicznymi, etykietą itp. Ponadto bierzemy udział w wystawach i odwiedzamy klientów w różnych krajach w celu komunikacji.

 

Naszgłówne produkty to Hydrauliczne części zamienne do koparek, hydrauliczna pompa główna, silnik obrotu, silnik jezdny, zespół napędu końcowego, zespół urządzenia obrotowego, skrzynia biegów, skrzynia biegów, przekładnie, regulatory, zawór nadmiarowy, silnik wentylatora i inne elementy hydrauliczne z oryginalna i posprzedażowa jakość.Do tej pory nasze produkty cieszą się wysoką renomą i były eksportowane do ponad 125 krajów i regionów, rozprzestrzeniając się na cały Bliski Wschód, Azję Południowo-Wschodnią, Afrykę, Amerykę Północną, Amerykę Południową, Europę i Oceanię pod własną marką „Belparts”, która cieszą się uznaniem klientów zagranicznych.

 

wprzyszłość, aby praktykować kulturę naszej firmy”ROBIĆ LEPIEJ NA JUTRO”, będziemy dążyć do zdobycia bardziej profesjonalnej wiedzy na temat części maszyn i zwiększenia naszego doświadczenia w zakresie zakupów i sprzedaży, aby zapewnić klientom lepsze produkty i usługi!Co więcej, wspólnie poświęcimy się rozwijaniu szerszej przestrzeni biznesowej w oparciu o długoterminowe, przyjazne, obopólnie korzystne i korzystne dla wszystkich relacje biznesowe.

Chiny GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. profil firmy 0

 

Belpartsweźmie udział w różnych wystawach maszynowych i inżynierskich.Takich jak wystawa Bauma w Niemczech, wystawa Shanghai Bauma, wystawa maszyn budowlanych w Pekinie, brazylijska wystawa M&T EXPO itp.

 

Chiny GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. profil firmy 1

Historia

 

W 2013, Belparts został założony w mieście Guangzhou.

 

W 2016 r.Firma Belparts wzięła udział w wystawie 2016 Germany Bauma i Shanghai Bauma 2016.

 

W 2017 r., powstał nasz dział sprzedaży, magazyn, dział zakupów, a my wykonujemy swoje obowiązki i stajemy się coraz bardziej profesjonalni.

 

W 2017 r., firma Belparts wzięła udział w Pekińskiej Wystawie Maszyn Budowlanych 2017.

 

W 2018 r., pompa hydrauliczna koparki, części hydrauliczne, zespół napędu końcowego, zespół silnika obrotu, skrzynia biegów, skrzynia biegów i części skrzyni biegów itp. Stają się naszymi głównymi produktami.

 

W 2018 r.Firma Belparts wzięła udział w 2018 Shanghai Bauma Exhibition oraz 2018 Brazil M&T EXPO.

 

W 2019 roku, Belparts wzięło udział w Niemczech Bauma 2019 MONACHIUM.Chiny GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. profil firmy 0

Usługa

Belpartsjest profesjonalną firmą handlu zagranicznego.Od momentu założenia w 2013 r. Do tej pory eksportowało ponad 120 krajów i regionów.Nasza firma posiada profesjonalny zespół techniczny, kompletny system numeracji części i potężną bibliotekę systemów obrazu, aby zapewnić klientom dokładne i wysokiej jakości produkty.Aby pomóc klientom w rozwiązywaniu problemów, nasza firma służy każdemu klientowi w celu „stworzenia sytuacji, w której wszyscy wygrywają”.I mamy kompleksową obsługę posprzedażną. jeśli wybierzesz nas nie pozwolimy Ci tego żałować 。 niższa cena 。 gwarancja jakości dobra obsługa , szybka reakcja dlaczego nie spróbować nie spróbować współpracować z

 

Chiny GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. profil firmy 0

 

Tutajto kilka recenzji od naszych klientów, dziękujemy za wsparcie i mamy nadzieję, że mamy długoterminową współpracę.

 

Chiny GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. profil firmy 1

 

Mypostaramy się jak najlepiej dotrzymać czasu dostawy klienta.Przed dostawą musimy zweryfikować numer części i zdjęcia produktów jeden po drugim, aby upewnić się, że klienci mogą otrzymać towar wysokiej jakości i odpowiedniej ilości.

Chiny GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. profil firmy 2

Nasz zespół

Belpartsposiada wysokiej jakości podstawowy zespół zarządzający oraz doświadczony zespół techniczny.Od momentu powstania nasza firma traktuje rozwój międzynarodowych talentów jako standard i ma doskonałe zalety platformy, aby zjednoczyć grupę elit biznesowych.Ich wysiłki sprawiły, że firma szybko się rozwija, a ciągłe doskonalenie międzynarodowych profesjonalnych części mechanicznych pozwala klientom zaufać i wybrać nasz doskonały zespół.

Chiny GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd. profil firmy 1