Kontakt w sprawie wyceny
Email: belparts02@gmail.com
WhatsApp: +86 189 0220 6952
Prosimy o swobodny kontakt w dowolnym momencie.
produkty
szczegółowe informacje o produktach
MOQ: 1 sztuka
standardowe opakowanie: drewniane opakowanie
Okres dostawy: 3-7 dni
metoda płatności: T/T, PayPal i zapewnienie handlowe
Pojemność dostaw: 1000 sztuk
Szczegółowe informacje
Miejsce pochodzenia
Chiny
Nazwa handlowa
Belparts
Numer modelu
Nazwa produktu:
Główna pompa koparki
Aplikacja:
Koparka gąsienicowa
Numer części:
Stan:
Oryginalna marka odnowiona
Wysyłka:
Morze.Powietrze. Wyrazić
Dostawa:
3- 7 dni
Uszczelka:
Drewniany CA1SE
Minimalne zamówienie:
1 sztuka
Cena:
Negotiable price
Szczegóły pakowania:
drewniane opakowanie
Czas dostawy:
3-7 dni
Zasady płatności:
T/T, PayPal i zapewnienie handlowe
Możliwość Supply:
1000 sztuk
Podkreślić
Wymiana pompy hydraulicznej koparki
Pompa hydrauliczna koparki ZX450 OEM
Pompa koparki Hitachi FV30
Opis produktu
Zakres Produktów i Możliwości
Dostępne Produkty Kompatybilne
Dodatkowe Kategorie Produktów
  • Pompy hydrauliczne
  • Zespoły napędu końcowego
  • Silniki obrotu
  • Pierścienie zębate obrotu
  • Przekładnie
Elementy podwozia
  • Gąsienice (łańcuchy)
  • Rolki
  • Napinacze
  • Koła napędowe
# Nr części Nazwa części Ilość. Zapytanie o cenę
  9184686 POMPA; TŁOK 1
001 4469526 . REGULATOR 2
011 0820401 . ZESPÓŁ TŁOKOWY 2
011A   .. TŁOK 9
011B   .. BUT 9
013 0820402 . ZESPÓŁ CYLINDRA 1
013A   .. BLOK CYLINDRA 1
013B   .. PŁYTA ZAWOROWA 1
014 0451003 . ZESPÓŁ CYLINDRA 1
014A   .. BLOK CYLINDRA 1
014B   .. PŁYTA ZAWOROWA 1
030 0820403 . ZESPÓŁ PŁYTY 1
030A   .. PŁYTA 1
030B   .. TULEJA 1
030C   .. DŹWIGNIA 1
030D   .. ŚRUBA 1
030E   .. SWORZEŃ 1
030F   .. SWORZEŃ 1
031 0820404 . ZESPÓŁ PŁYTY 1
031A   .. PŁYTA 1
031B   .. TULEJA 1
031C   .. DŹWIGNIA 1
031D   .. ŚRUBA 1
031E   .. SWORZEŃ 1
031F   .. SWORZEŃ 1