Dom ProduktyHuśtawka części koparki

14550094 EC240 M5X180 Części do koparek Odporność na zużycie silnika wahliwego

JAKO ZAWSZE, SZYBKA I PRZYJAZNA OBSŁUGA.

—— krystal burgess

Transakcja przebiegła sprawnie, Sprzedawca był bardzo pomocny. Produkt dotarł zgodnie z obietnicą, bardzo szczęśliwy i zrobi z nimi interes w przyszłości.

—— James McBride

bardzo zadowolony ze wszystkich aspektów zamówienia. Komunikacja była świetna od zamówienia do dostawy

—— Dallas Skinner

produkt bardzo dobrej jakości. przybył w idealnym stanie iw uzgodnionym czasie.

—— claudio vera garcia

Jestem bardzo zadowolony! Transakcja na najwyższym poziomie. Rzecz bardzo dobrze zapakowana. Zalecany sprzedawca

—— Daniela Czapska

Im Online Czat teraz

14550094 EC240 M5X180 Części do koparek Odporność na zużycie silnika wahliwego

14550094 EC240 M5X180 Excavator Parts Swing Motor Wear Resistance
14550094 EC240 M5X180 Excavator Parts Swing Motor Wear Resistance

Duży Obraz :  14550094 EC240 M5X180 Części do koparek Odporność na zużycie silnika wahliwego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Belparts
Orzecznictwo: OEM
Numer modelu: EC240

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotated price
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 2-5 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, paypal
Możliwość Supply: 500 sztuk
Szczegółowy opis produktu
Gwarancja:: 6 miesięcy, 6 miesięcy-12 miesięcy Częściowe imię:: Swing Motor
Model:: EC240 M5X180 Podanie:: Koparka gąsienicowa
Materiał:: STAL Uszczelka:: Drewniana skrzynka
High Light:

excavator slew motor

,

hydraulic swing motor

Części do koparek Belparts 14550094 EC240 M5X180 Swing Motor

 

 

Opis produktu

Podanie

Koparka

Częściowe imię

Swing Motor

Materiał

Stal

Model

EC240 EC240B M2X146B

MOQ

1 szt

Gwarancja

3 miesiące

Termin płatności

T / T i Western Union i Paypal

Czas dostawy

W ciągu 2 dni po otrzymaniu płatności

Uszczelka

Standardowy pakiet wysyłkowy

 

Silnik obrotu

Koparki Volvo EC240
Przeniesienie mocy / napęd hydrostatyczny / silnik hydrauliczny
Silnik obrotu

14550094 EC240 M5X180 Części do koparek Odporność na zużycie silnika wahliwego 0

Lista części zamiennych

# Część nr Częściowe imię Ilość Zapytanie o cenę
  SA 1142-00520 Swing Motor
NR SERYJNY 3001-3103
1  
  VOE 14500382 Swing Motor
SER NR 3104
1  
1 VOE 14500062 Tłok 1  
2) SA 8230–13560 Obudowa
NR SERYJNY 3001-3103
1  
  VOE 14509246 Obudowa
SER NR 3104
1  
3) VOE 14500066 Wał 1  
4 SA 8230–13500 Odstępnik 1  
5 SA 8230–13680 Cylinder 1  
6 SA 8230–13700 Wynajęcie 1  
7 SA 8230–13460 Wiosna 1  
8 SA 8230–26390 Bar 12  
9 SA 8230–13490 Odstępnik 3)  
10 SA 8230–13630 Płyta 1  
11 SA 8230–13710 Płyta 1  
12 SA 8230–13750 Płyta 1  
13 SA 8230–13580 Obudowa 1  
14 SA 8230–13540 Pokrywa 1  
15 SA 8230-14160 Tłok nurnikowy
NR SERYJNY 3001-3103
1  
  VOE 14501798 Tłok nurnikowy
SER NR 3104
2)  
16 SA 8230-14150 Wiosna
NR SERYJNY 3001-3103
1  
  VOE 14501799 Wiosna
SER NR 3104
2)  
17 SA 8230-25820 Śruba 4  
18 SA 8230–25760 Pierścień 1  
19 SA 8230-25740 Pierścień 1  
20 SA 8230-26530 Łożysko rolkowe 1  
21 SA 8230–26600 Łożysko rolkowe więcej 1  
22 SA 8230-25640 Wtyczka
NR SERYJNY 3001-3103 więcej
4  
  SA 8230-25640 Wtyczka
SER NR 3104 więcej
2)  
23 SA 8230–26730 Wtyczka
NR SERYJNY 3001-3103
2)  
  VOE 14501802 Wtyczka
SER NR 3104
2)  
24 SA 8230–25551 O-ring 1  
25 SA 9511-12011 O-ring
NR SERYJNY 3001-3103 więcej
4  
  SA 9511-12011 O-ring
SER NR 3104 więcej
2)  
26 SA 9511-12028 O-ring
NR SERYJNY 3001-3103 więcej
2)  
  SA 9511-12034 O-ring
SER NR 3104
2)  
27 SA 9511-12012 O-ring więcej 2)  
28 SA 8230–26871 Foka 1  
29 SA 8220-10730 Tłok 1  
30 SA 8210-06281 O-ring 1  
31 SA 8230-25560 O-ring 1  
32 SA 8230-14040 Wiosna 12  
33 SA 8230–13770 Płyta 3)  
34 SA 8230–13720 Płyta 4  
35 SA 8230–13450 Ślizgać się 1  
36 SA 8230–13480 Wiosna 1  
37 VOE 14500067 Tłok nurnikowy 1  
38 SA 8230–13550 Pokrywa 1  
39 SA 8230-25830 Śruba 2)  
40 SA 7242-11040 Wtyczka więcej 3)  
41 VOE 14518517
Wymień: SA 8230-27410
Zawór nadmiarowy więcej 2)  
42 SA 9511-22030 O-ring więcej 1  
43 SA 9566-20300 Pierścień więcej 1  
44 SA 8230–27390 Blok
NR SERYJNY 3001-3103
1  
  SA 8230–27360 Blok
SER NR 3104
1  
45 SA 8230–27150 Obudowa
NR SERYJNY 3001-3103
1  
  SA 8230–29070 Obudowa
SER NR 3104
1  
46 SA 8240-03270 Wtyczka
NR SERYJNY 3001-3103
6  
  SA 8230-25640 Wtyczka
SER NR 3104 więcej
2)  
47 SA 9511-22030 O-ring
NR SERYJNY 3001-3103 więcej
2)  
  SA 9511-12011 O-ring
SER NR 3104 więcej
2)  
48 SA 8230-25870 Śruba
NR SERYJNY 3001-3103 więcej
2)  
  SA 8240-03610 Wkręt
SER NR 3104
4  
49 VOE 14500037 Zawór 2)  
50 SA 9511-12020 O-ring więcej 1  
51 SA 9566-10200 Pierścień 1  
52 SA 9511-12012 O-ring więcej 2)  
53 SA 9511-12006 O-ring więcej 2)  
54 SA 8230–26930 Wtyczka więcej 1  
55 SA 8230–26920 Wtyczka
NR SERYJNY 3001-3103
1  
  SA 8230–26910 Wtyczka
SER NR 3104
1  
56 SA 8230–33690 Wtyczka więcej 2)  
100 SA 8148-10180 Foka
NR SERYJNY 3001-3103
1  
  VOE 14509253 Zestaw uszczelniający
SER NR 3104
1  

 

 Nasze atuty

 

1. Profesjonalny i doświadczony sprzedawca, nasz założyciel, działał w tej dziedzinie od ponad 7 lat z bogatym doświadczeniem.

 

2. Naszą misją jest „zawsze do usług”.

 

3. Naszą zasadą jest dobra cena, lepsza jakość i najlepsza obsługa.

 

4. W ciągu ostatnich 5 lat powyższe pomogło nam pozyskać klientów z całego świata, takich jak Stany Zjednoczone, Europa, Bliski Wschód, Azja Południowo-Wschodnia i tak dalej.

 

5. Profesjonalne umiejętności dla Ciebie, duży zapas, krótkie ładunki, więcej płatności

 

FAQ

 

1. Kiedy wyślemy moje zamówienie?

Po otrzymaniu potwierdzenia płatności postaramy się jak najlepiej wysłać zamówienie w ciągu 24 godzin

 

2. Którą przesyłkę możesz dostarczyć?

Drogą morską, lotniczą ekspresową

 

3. Jak długo może to potrwać do mojego adresu?

Nominalny czas dostawy wynosi 2-5 dni, w zależności od kraju, w którym się znajdujesz

 

4. Jak mogę śledzić swoje zamówienie?

Prześlemy Ci numer śledzenia e-mailem

 

5. Jeśli nie jestem zadowolony z produktów, czy mogę zwrócić towar

Tak, oferujemy usługę wymiany i naprawy w okresie gwarancyjnym, prosimy o kontakt przed powrotem

Szczegóły kontaktu
GZ Yuexiang Engineering Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Stephy

Tel: +86 18664715695

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)